پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 102

 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان خبرداد :استقرار ۳۰ اکیپ رفع حوادث در ایام نوروز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان به تمهیدات مجموعه برای خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: در تمامی شهرستان‌ها اکیپ رفع حوادث تجهیز شده و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و رفع حوادث احتمالی در خصوص آبرسانی به مردم و مسافران است.

حمید رضاکرم_وند  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان در گفت‌وگو با خبرنگاران ،  با تاکید بر اینکه کشیک نوروزی شرکت‌ از 26 اسفندماه سال گذشته فعال شده و تا ۱۵ فرودین‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تعداد ۳۰ اکیپ رفع حوادث و اتفاقات در این ایام فعال است. تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای هموطنان و پیشگیری از بروز حوادث و اتفاقات احتمالی در سطح شبکه‌های آبرسانی و رفع اتفاقات در کمترین زمان ممکن از اهداف برقراری این کشیک‌ها می‌باشد.

✍مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان با بیان اینکه این شرکت با تشکیل ستاد ویژه در تمام مناطق تحت پوشش به استقبال نوروز رفته است، اضافه کرد: نیروهای مرتبط با آبرسانی در ستاد و مناطق در حال آماده باش کامل به سر می‌برند و تهیه تمام تجهیزات مورد نیاز برای رفع اتفاقات شامل لوله، اتصالات، ابزارفنی، بازدید دوره‌ای از کلیه تاسیسات براساس سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و تهیه یا تعمیر الکتروپمپ‌های ذخیره مورد نیاز چاه‌ها از جمله تدابیر پیش بینی شده آبفا لرستان برای تعطیلات نوروزی سال نو می‌باشد.
حمیدرضاکرم_وند ادامه دادکه خوشبختانه با تعامل مناسب بین دستگاههای اجرایی استان وحمایت مدیریت_ارشداستان امسال شاهد افزایش گردشگران نوروزی در استان هستیم که این موضوع باعث ایجادتلاش مضاعف برای خدمت رسانی دراستان شده است


يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج