پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 236

 
دبیر شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق لرستان:شرکت ۲۸۰ نفر در مسابقات قرآن فرزندان همکار صنعت آب و برق لرستان

مهدی بابایی‌پور، دبیر شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق لرستان از شرکت ۲۸۰ نفر در مرحله مقدماتی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان همکار صنعت آب و برق لرستان خبر داد و گفت: وزارت نیرو در انجام فعالیت‌های فرهنگی دینی پیش‌رو است.
مهدی بابایی پور، دبیر شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، اظهار کرد: با توجه به ابلاغ برنامه‌های فرهنگی و دینی صنعت آب و برق، امروز چهارشنبه، نوزدهم تیر به‌صورت هم‌زمان، شرکت‌های زیرمجموعه صنعت آب و برق لرستان اقدام به برگزاری پانزدهمین مرحله مسابقات قرآنی ویژه فرزندان همکار صنعت آب و برق لرستان کردند.
وی با ذکر این مطلب که این دوره از مسابقات در رشته‌های مفاهیم، آموزه‌های دینی، حفظ و اذان ودر اقامه برگزار شد، ادامه داد: نفرات برتر هر رشته در مرحله استانی حضور و در نهایت نفرات برتر مرحله استانی به مرحله کشوری حضور پیدا خواهند کرد.
بابایی‌پور با اشاره به این‌که امسال به نسبت دوره قبلی این مسابقات شاهد افزایش ۱۵ درصدی حضور فرزندان همکار بودیم، ادامه داد: در این دوره ۲۸۰ شرکت‌‌کننده حضور داشتند و این امر نشان از افزایش علاقه‌مندی به آموزه‌های دینی در بین فرزندان صنعت آب و برق لرستان است.
دبیر شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق لرستان ضمن قدردانی از زحمات دبیران فرهنگی شرکت‌های صنعت از حمایت‌های مدیران عامل‌ و معاونین مالی شرکت‌ها برای برگزاری این مسابقات و سایر برنامه‌های اجرایی در حوزه فرهنگی و دینی قدردانی کرد و ادامه داد: وزارت نیرو در حوزه فعالیت‌های فرهنگی دینی علی‌رغم همه دغدغه‌‌های کاری در حوزه وظایف اصلی سازمانی که همان تأمین آب و برق مردم است نسبت به برنامه‌های فرهنگی و دینی غافل نبوده و در این زمینه پیشرو است


چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج